Ansatte i Filmforbundet og Norske Filmregissører

Sverre Pedersen
Forbundsleder
Norsk filmforbund

epost: sverre@filmforbundet.no
telefon: 21 52 33 82
mobil: 913 25 957


Marianne Kleven
Forbundsleder
Norske Filmregissører

marianne@filmdir.no
mobil: 922 49 290


Anne Grete Nafstad
Forbundssekretær

annegrete@filmforbundet.no
telefon: 21 52 33 80
mobil: 971 37 427


Håkon Slettner Windsland
Kommunikasjonleder

haakon@filmforbundet.no
mobil: 917 57 255


Bjørn Alexander Brem
Forbundsadvokat

epost: bjorn@filmforbundet.no
telefon: 21 52 33 83
mobil: 993 08 677


Halvard Djupvik Smedsrud
Forbundsjurist

epost: halvard@filmforbundet.no
mobil: 943 60 085


Ragnhild Lund
Rådgiver spillefilm, TV-drama og reklame

ragnhild@filmforbundet.no
telefon: 21 52 33 86


Marianne Øvrebø-Engemoen
Rådgiver TV-produksjon

marianne@filmforbundet.no
telefon: 21 52 33 81


Elisabeth O. Sjaastad
Prosjektleder
Norske Filmregissører

nfr@filmdir.no
telefon: 21 52 33 87


Christer Eriksen
Regnskapsmedarbeider

faktura@filmforbundet.no
telefon: 21 52 33 84
mobil: 934 91 109


Jostein Brå Oksavik
Prosjektleder Kurs og kompetanse

jostein@filmforbundet.no
mobil: 932 57 721


Karoline Dahl Myrstad
Prosjektmedarbeider NFF

karoline@filmforbundet.no
mobil: 976 87 809


Norsk filmforbund
Dronningens gate 16, Filmens Hus
0152 Oslo

Tlf: 21 52 33 80
Epost: post@filmforbundet.no
Org.nr. 971 480 238

Følg NFF i sosiale medier:

NFF på Facebook NFF på Twitter NFF på Google+

 

Norsk filmforbund © 2017 Privacy Statement