Ansatte i Filmforbundet og Norske Filmregissører

 

Sverre Pedersen
Forbundsleder
Norsk filmforbund

epost: sverre@filmforbundet.no
telefon: 21 52 33 82
mobil: 913 25 957
 

Marianne Kleven
Forbundsleder
Norske Filmregissører

marianne@filmdir.no
mobil: 922 49 290
 

Even Stormyhr
Daglig leder

even@filmforbundet.no
telefon: 21 52 33 81
mobil: 930 80 789

 

Anne Grete Nafstad
Forbundssekretær

annegrete@filmforbundet.no
telefon: 21 52 33 80
mobil: 971 37 427
 

Bjørn Alexander Brem
Forbundsadvokat

epost: bjorn@filmforbundet.no
telefon: 21 52 33 83
mobil: 993 08 677
 

Mads Eriksen
Forbundsjurist

mads@filmforbundet.no
mobil: 917 95 305
 

Leila Rasthe
Forbundsjurist

leila@filmforbundet.no
mobil: 915 54 672
 

Elisabeth O. Sjaastad
Prosjektleder
Norske Filmregissører

nfr@filmdir.no
mobil: 906 83 800
 

Anneli Hafredal
Økonomi og forvaltningsansvarlig

anneli@filmforbundet.no
mobil: 901 26 260
 

Karoline Dahl Myrstad
Prosjektleder Vederlag og forvaltning

karoline@filmforbundet.no
mobil: 976 87 809
 

Jostein Brå Oksavik
Prosjektleder Kurs og kompetanse

jostein@filmforbundet.no
mobil: 932 57 721
 

Tone Segtnan
Prosjektmedarbeider

tone.segtnan@filmforbundet.no
mobil: 913 00 643

Norsk filmforbund
Dronningens gate 16, Filmens Hus
0152 Oslo


Org.nr. 971 480 238

Tlf: 21 52 33 80

Epost:
Generelle henvendelser:
post@filmforbundet.no

Medlemshenvendelser:
medlem@filmforbundet.no

Følg NFF i sosiale medier:

NFF på Facebook NFF på Twitter 

 

 

 

Norsk filmforbund © 2018 Privacy Statement